NÜÜD TARNIME ÜLE EESTI SUUREMATESSE LINNADESSE NING ALATES 100€ ON KULLER TASUTA!

Kuidas sündis Oivalise kõige esimene vegan tort?”

Aasta oli siis 2016. Selleks ajaks olime pea 2.5 aastat koos preili Oivalisega Pelgulinna koduköögis tervislikke torte meisterdanud. Lisaks võimalusele tellida tort läbi e-poe, käisime ka paljudel laatadel ja festivalidel. Just tootearenduse mõttes oli see väga väärt kogemus. Meie enda sooviks oli teha torte, kus oleks rohkem valku ja vähem süsivesikuid, teisisõnu torte, millest võiks kõhu täis süüa. Laatadel ja festivalidel saadud tagasisidele tuginedes, muutsime õige pea kogu oma tootevaliku täiesti gluteeni- ja laktoosivabaks.

Järgmiseks oli aga meie valikust puudu üks oivaline ja tervislik vegan tort. Kõige esimeseks katsetuseks panime kokku kookoskoore, küpse banaani ja granaatõuna. See ei püsinud üldse koos ning maitses väga õudselt 😄Alles aastaid hiljem suudan süüa kookost ja banaani koos. Vaatamata sellele, et mõlemad mulle väga maitsevad.

Pidime jääma ikka oma algse tootearenduse strateegia juurde – oma välja mõeldud idee kombineerimine 2-3 erineva retseptiga Internetist.

Leidsime Google abil baasiks retsepti, tegime mõned muudatused ja valmis ta saigi – apelsini-šokolaadi Oivaline! 😍

Apelsini-šokolaadi vegan tort
Esimesed tootefotod tordist 2016 aasta sügisel

Apelsini-šokolaadi tort on sobilik julgete ja konkreetsete maitsete austajatele. Maitselt on see oivaline magus ja apelsinine. Tugeva apelsini maitse saavutame tänu sellele, et iga tordi sisse riivime käsitsi apelsini koore ning pressime mahla. See tort on millegipärast väga mokka mööda just meesterahvastele, kes muidu väga torte ei armasta 😋

Vaid korra oleme serveerinud seda torti ka pulmatordina, sest enamasti on tordi osas otsustajateks pruudid. See oli aga eriti uhke ning erakordne pulmatort – liivaloss!

Torditerapeut Karl-Ott tööhoos
pulmatort-liivaloss
Lõpptulemus 🥰

Kui tunned, et apelsini-šokolaadi tort on just see õige Sinu peolauale siis esita tellimus läbi meie e-poe.

Lisaks tervislike tortide valmistamisele peame oluliseks ka kiiret tegutsemist. Läbi meie e-poe on kogu oivalise tootevalik saadaval vaid 6 tunnise ette teatamisega.

Leave a Comment

Item added to cart.
0 items - 0.00
[]